Şehirler Arası Nakliyat

Bir Sonraki Yazımız!

Şehirler Arası Nakliyat Firmaları Arasındaki Fiyat Rekabetinin Son Noktası

Şehirler arası taşımacılık firmaları konusunda insanların aklında çok uzun bir yol olarak bilinir.  Aslında şehirler arası nakliyatta fiyat taşıma işi başlı başına bir profesyonel elle yapılması gereken bir sistem üzerinde durulmalı. Bizim çalışma koşullarımız ve verdiğimiz hizmet çerçevesinde dilerseniz nasıl bir potansiyele sahip olduğumuzu sizinle paylaşalım.

Şehirlerarası Nakliyat İçin Size Özel Bir Kaç Önerimiz Var!

  • Öncelikle evinizi taşıma için şehirler arası evden eve nakliyat referanslı firmaları araştırın ve belgeleri olan ve devlet onaylı şirketlere yönelin.
  • Özellikle şehirler arası nakliyat araçlarını ve taşıma yapacak araç modellerini sorun ve sorgulayın.
  • Çalışan kişilerin kadrolu sigortalı ve profesyonel olmaları gerektiğini belirtin ve bu konunun üstüne durun takipçisi olun.
  • Koltukların,baza,yatakların,beyaz eşya gibi kaba eşyaların sarılması gerekir.
  • Şehirler arası  evden eve nakliyat yapacak firmadan kaç günde bu işin yapılacağını ve 2 planı olup olmadığını öğrenin.
  • En Önemli olan asıl olan konu ise eşyaları araca yükleyen elemanların en azından mobilya söken arkadaşın diğer eve gelip tekrar montaj yapmasının gerektiğini ilgili firma yetkilisine söyleyin. (Sökülen mobilya aynı kişi tarafından kurulması mobilyanın selameti açısından daha doğru olur.)

Maddelerle sıralarsak yazımız sabaha kadar bitmez öncelikli olarak bunları bilmeniz ve sorgulamanız yeterli olacaktır.

Şehirler Arası Taşımacılık Hizmetleri Nasıl Olmalıdır?

Şehirler arası nakliyat İstanbul'da bizim size verebileceğimiz hizmetler nelerdir; Aslında yukarıdaki maddeler bizim şehirler arası nakliyat şirketi olarak yıllardır uyguladığımız biz politika ve kurallarımız arasında yer alıyor. Keza bu sebepler bir kurumsal firma etiketi taşımak için yeterli olacaktır.

Ortalama 5 kişilik ekipler halinde bir aracın yüklenip boşaltılmasında yeterli olacaktır. Kapınıza gelen aracın ev taşıma için tasarlanmış olması gerekir. Bunun için içine bakıp temiz olup olmadığına bakmanız yeterli olacaktır.

İstanbul Şehirler Arası Nakliyat Firmaları İle Anlaşırken Dikkat Edin!

İstanbul Şehirler arası nakliyat firmaları için bizimle en az 3 gün önceden anlaşma ve ekspertiz hizmeti almanız gerekmektedir. Haftalık olarak araç çıkışı yapmamız bir hayli yoğun şekilde İstanbul'dan çıkış yapan olduğu kadar gelenlerde oluyor. Mesela asker,polis,öğretmen  ve benzeri kamu personellerinin tayin olması İstanbul'dan Batman'a giden olduğu gibi Mardin'den İstanbul'a gelen kamu çalışanları olabiliyor. Bu süreç 2  veya 4 senede bir olabilir.

Biz şehirler arası nakliyat hizmetini müşteri memnuniyeti için geliştiriyor ve son model araç ve ekipmanlar ve elemanlarla yapıyoruz. Ayrıca bizi diğer müşterilerimize şehirler arası nakliyat tavsiye kategorisinde bulabilirsiniz.

şehirler arası nakliyat

Bir sonraki sizler için seçtiğimiz şehirlerarası evden eve nakliyat ile ilgili makalemizi okuyabilirsiniz.